OFERTA SZKOLEŃ - 1 - SKUTECZNA DYDAKTYKA

ABC twórczego myślenia i działania

Autor

Ilość godzin

Magdalena Ciechańska

20 godz.

Celem warsztatów jest propagowanie kreatywnego podejścia do życia, przybliżenie tematyki twórczości i psychopedagogiki kreatywności, ukazanie znaczenia zabaw w kreowaniu postaw twórczych, pobudzanie wyobraźni, rozwijanie technik myślenia twórczego. W programie moduły tematyczne: "Barwy wiosny", "Letnie wyprawy do Krainy Wyobraźni", "Jesienne zabawy", "Jaki jest aniołek?", "Zwierzyniec", "Bajka Drzew", "Myślą w przyszłość".

 

Od piłeczki do sceny, czyli jak dogonić własny sukces

Autor

Ilość godzin

Anna Adamczyk, Monika Kalinowska

20 godz.

Adresaci: osoby poszukujące nowych aktywnych form wspierania i wszechstronnego rozwoju dzieci, młodzieży i dorosłych. W programie: Pobudzanie kreatywności i rozwijanie umiejętności poznawczych, społecznych, intelektualnych i emocjonalnych. Ćwiczenie koordynacji wzrokowo ruchowej, koncentracji uwagi, wytrwałości oraz wzmacnianie motywacji wewnętrznej poprzez: żonglowanie, ekwilibrystykę, zajęcia parateatralne. Pedagogika cyrku jako element programu wychowawczego, profilaktycznego oraz terapii zaburzeń zachowania i alternatywna metoda spędzania czasu wolnego.

Emisja głosu - metody pracy z dzieckiem

Autor

Ilość godzin

Marta Radwańska

20 godz.

W programie prezentacja prostych i różnorodnych metod pracy aktywizujących aparat głosowy. Przedstawienie możliwości zastosowania ich w praktyce w oparciu o metody pedagogiki zabawy ćwiczenia i zabawy emisyjne; ćwiczenia artykulacyjne i oddechowe; kreatywne opracowanie piosenek i tańców; zabawy z zastosowaniem tekstu, rytmu i dźwięku; wyrażanie emocji poprzez ruch, śpiew, formy plastyczne; różnorodne techniki pracy nad utworem; kanony muzyczno - ruchowe; zabawy fabularyzowane.

 

2009 - 2010 Klanza Warszawa   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
powered by mtCMS   •    Projektowanie stron   •    Pozycjonowanie Kraków